1 парче Црна Боја 7 Систем Црни Алуминиумски Легури Мерка Брзина Плоштадот Кров на Мертек Плоштадот Триаголник Владетел #1A10083#
Ново

1 парче Црна Боја 7 Систем Црни Алуминиумски Легури Мерка Брзина Плоштадот Кров на Мертек Плоштадот Триаголник Владетел 1A10083

DEN 370.00
DEN 499.68

Во форма достапна за нарачката


Опис :
7 инчен Кров на Мертек Плоштадот Триаголник Владетел
Објектот Специфики :
Силна екипа алуминиумско тело со јасни, врежана кралскиот graduations и заеднички мертек конверзија табела
Карактеристики на protractor скала 0-90°
Користете го видов како водич за агол мерења и намалувања
Идеален за сите градежни и ремоделирање проекти
Исто така корисен за хобисти, дом на градежници, производители, DIYers & уметници
Материјал : Алуминиум Легура
Тип : Владетелот
Боја : Црна
Големина : Прибл. 26x18.6x18.5cm/ 10.24x7.32x7.28"
(1cm=0.39 Инчен)
Пакет Се Вклучени :
1 x Алуминиум Легура Кров на Мертек Плоштадот Триаголник Владетел

Главните својства

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1A10083
Бренд Име:
OOTDTY

Избор на купувачот