Природни Pumice Камен Нога Камен Чисти Кожата Мелење Callus Нога Нега Масажа Чисти Мртвите Тешко Кожата
Ново

Природни Pumice Камен Нога Камен Чисти Кожата Мелење Callus Нога Нега Масажа Чисти Мртвите Тешко Кожата

DEN 102.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката

Материјал : Вулкански карпи Боја : 6 бои, Големина : 9.5 * 6 * 3cm Тежина : 73g Пакување : 1 PCS Лесно да се носат 100% нов! Природни вулкански pumice да го Ублажи и отстрани сува природен начин, Така што кора, груб и други кожата станува мазна и убава. Идеален за exfoliating и отстранување на хард кожата Совршен чистење на природен камен ја Прават кожата мека

Главните својства

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Рака На Нога Датотека
Број На Модел На:
mjs060
Материјал:
Камен
Големина:
standard

Избор на купувачот