2 ПАРЧИЊА/3-18Months/Божиќ Новороденче Поставите Бебето Партија Роденден се Облекуваат Долг Ракав Мека Руно Симпатична Принцеза Девојки Фустани+Капи BC1182
Ново

2 ПАРЧИЊА/3-18Months/Божиќ Новороденче Поставите Бебето Партија Роденден се Облекуваат Долг Ракав Мека Руно Симпатична Принцеза

DEN 475.00
DEN 594.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
babzapleume
Број На Модел На:
BC1182
Материјал Состав:
Руно
фустан стил:
туту
бебе се облекуваат:
Се облекуваат
бебе девојка се облекуваат:
Фустани
бебе девојка облека:
девојки фустан
облечи на бебето:
бебе девојка фустани
1 година роденден облечи:
девојки фустани
фустани за бебиња:
Бебе фустани
бебе облека:
фустан бебе девојка
роденден облечи:
девојка партија облечи
новороденче фустан:
бебе девојка партија облечи
деца фустани за девојки:
бебе се облекуваат долг ракав

Избор на купувачот