Убавината Емили Едноставна Црна Долга Вечер Фустани 2018 Секси V Деколте, Чипка А-Линија Вечер Gown Вечер Партија Пром Фустан Сопствени Направени
Ново

Убавината Емили Едноставна Црна Долга Вечер Фустани 2018 Секси V Деколте, Чипка А-Линија Вечер Gown Вечер Партија Пром Фустан

DEN 2181.00
DEN 3634.08

Во форма достапна за нарачката

А Ќе има 7 дена откако ќе се облекуваат за да се вратите.( Големина прашање не припаѓаат на квалитетот прашање) В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ.
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти избор. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата.
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W. Мерење ќе биде од 1 до 3cm разлика од различен начин Големина на Табелата НИ Големина 2 4 6 8 10 12 14 16 инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32. Биста : __________
2. Половината : _________
3.25 112 Шупливи до Подот 58 147 58 147 59 150 59 150 60 152 60 152 61 155 61 155 Плус Големина 14 W 16 W 18 W 20 W 22 W 24 W 26 W инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен см Биста 32.75 110 45 116 47. Јас f сакате да обичај друга боја на фустан, ве молиме контактирајте ме и кажи ми бојата број. Тука ние се нудат бесплатни модификација за да не се вклопуваат. Ние обезбеди Слободен Воздух Mail и Забрзан Превозот, како што курирската служба DHL,EMS,ДПД,UPS-от,FEDEX и така натаму. Фустан Дизајнирање 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Хип : __________
4. Pleats Ruching 5. Слонова коска Оглавник Принцеза бал Свадба Фустани Луксузни Кристал Свадба Наметки Со Долг Воз Luxo Cristal vestidos де casamento
. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот за не-qualiy прашање.Превозот време за некои земји, како што е Бразил,Русија,Чиле,Afraic земји ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties , Околу 60-90 дена од Кина пост. Висина ( од врвот на главата до подот без чевли) : _____ Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка : Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Други боја" или "Повеќе Боја" боја на опција, а потоа ја напушти боја број во цел забелешка. Топ Притискање на А.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации е многу важна за нас. Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. Под Притисок 7.
'
Постојат три differnt должина за да го изберете :
колено-должина/ чај-должина/кат-должина
Постојат два differnt назад стил за вас да се избере : патент или чипка
( ве молам оставете ме пораката која стил дали сакате ?или ние ќе се направи чипка . Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници).75 104 43 109 45. Обично тоа ќе трае околу 3-5 недели по Воздушен Mail да повеќето земји. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет.)
Повеќе Detals
Вистински Фотографии Покажуваат
Напомена : Сите големина земе со рака.Прилагодувањето 4. Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo.5 104 43 109 45 114 47 119 49 124 51 130 53 135 Половината 25.

Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Убавина-Емили
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
5282121
Фустани Должина:
Чај-Должина
Половината:
Природни
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани

Избор на купувачот