КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА Бренд Дизајнер Мажите Пилот Поларизирани очила за сонце Метална Рамка Личност Нога Сонце Очила за жени со случајот ms702
Ново

КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА Бренд Дизајнер Мажите Пилот Поларизирани очила за сонце Метална Рамка Личност Нога Сонце Очила за жени со случајот

DEN 527.00
DEN 958.56

Во форма достапна за нарачката


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Како може да track my parecl? Y ou може да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) U сали кина пост воздух Пошта ќе ги 15-35days.e Packet зема 7-15days . DHL,Fedex,UPS-от и други изразат зема 3-10days . (некои земји ќе потрае повеќе,за повикување само). вие треба да бидат трпение. 2. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Јас f купувањето заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Не за да ја отворите спор пред conacting нашата служба за корисници, доверба во нас, ние можеме да работиме со вас да го поправи тоа и да ви понуди добро решение. 3. Дали има некој царина? У sually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Трговија на големо и пад на превозот се двете достапни во нашата продавница ! F или трговија на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. F или пад на превозот,имаме доволно искуство, можеме да испратите наредби за вашите клиенти директно и без било какви промотивни /нашите информации како што ги барате. С или повеќе прашања, можете исто така контактирајте aliexpress услуги на клиентите од страна Ние секогаш ви даде најдобри услуги и soonest одговор...

Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
ss702
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Стил:
Пилот
Леќа Ширина:
68mm
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400
Леќа Висина:
52mm
Бренд Име:
КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА
Рамка Функција:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
Мулти големина:
една големина одговара на сите
Производ Функција:
Поларизирана и 100% UV400 Заштита
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Употреба Предмет:
Купување ,Забава ,Патувања,Т Шоу,Отворено Возење
пакување листа:
Zip Торба,Мека Торбичка,Ткаенина За Чистење
Пол:
Унисекс

Избор на купувачот