Нова коска порцелански кригла Дедо Мраз Снешко Елени кригла Фестивал подарок кутија керамика кафе кригла
Ново

Нова коска порцелански кригла Дедо Мраз Снешко Елени кригла Фестивал подарок кутија керамика кафе кригла

DEN 932.00
DEN 1350.72

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Drinkware Тип:
Чаши
Керамички Тип:
Коска Кина
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
TCUP-TXiaodoudouyoulixiang001
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Спецификација:
1
Материјал:
Керамички
Стил:
Европа
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Додатоци:
Со Никој
Обликот:
Handgrip
Бренд Име:
tcup
Времето на пазарот:
2018
Потекло:
Кина Копното
Капацитет:
301-400ml

Избор на купувачот