Европски стил руралните боја на стакло спалната соба главата црвено Фестивал топол и романтичен декоративни табела светилка свадба подарок LO7188
Ново

Европски стил руралните боја на стакло спалната соба главата црвено Фестивал топол и романтичен декоративни табела светилка свадба

DEN 8400.00

Во форма достапна за нарачката


Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.
Квалитетот е загарантирана!
Да сите мои најмили клиенти
Опис :
(1) Големина : : D25 * H57 CM
(2) Материјал : железо + стакло
(3) Боја : Погледнете го покаже
(4) Светло buld : E14 (Не се Вклучени)
(5) Напон : 90 V-260 V ние ќе shipwith според вашата земја.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.
Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние брод на светот, ако не сте во превозот земја листата, ве молиме контактирајте со нас прв,
Такси превозот време и може да биде различен

Главните својства

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Бренд Име:
WINZSC
Број На Модел На:
9996369
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Материјал:
Легура
Гаранција:
PP1
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Сенка Тип:
Обоено стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Заврши:
Никој
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Тип На Објект:
Табела Светилки
Тип На Прекинувач:
00

Избор на купувачот