Бренд Нови KEM-430AAB KES-430A Blu-ray Оптички Пикап Леќа Lasereinheit KEM430AAB 430AAB за PS3 KES 430A Ласерски Блок бдп прикажува големи-83
Ново

Бренд Нови KEM-430AAB KES-430A Blu-ray Оптички Пикап Леќа Lasereinheit KEM430AAB 430AAB за PS3 KES 430A Ласерски Блок бдп прикажува

DEN 1622.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Специјални Функции:
Радио Тјунер,CD Player
Бренд Име:
Hekaseya
Име На Модел:
KEM-430AAB
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg

Избор на купувачот