Тактички Анти Лизга Глок Holster Лов Гума Заштита Покрие Зафат Ракавица за 17 19 20 21 22 23 25 31 32 34 35 37 38 HT37-0030
Ново

Тактички Анти Лизга Глок Holster Лов Гума Заштита Покрие Зафат Ракавица за 17 19 20 21 22 23 25 31 32 34 35 37 38 HT37-0030

DEN 198.00
DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


Тактички Лов Гума Заштита Покрие Зафат Ракавица Анти Лизга Глок holster за 17 19 20 21 22 23 25 31 32 34 35 37 38 Карактеристики : Изработени од високо сила мека гума материјал. Се вклопува Глок 17 19 20 21 22 23 25 31 32 34 35 37 38 Зголемена контрола и намалување на одвратна. Обезбедува Удобен и Ергономски го дофати. Идеален за Сокриени Носат. Мало Пакет Содржина : Пиштол Гума Зафат Анти Лизга Ракавица за ГЛОК * 1 ЗАБЕЛЕШКА : за каква Било измена на вашиот пиштол од фабриката стандард, како што се големи резервни контрола, итн., не се препорачува да се користи со овој зафат анти лизга ракавица.

Главните својства

Број На Модел На:
глок зафат
Бренд Име:
Bumlon
Материјал:
Гума
Тежина:
150g

Избор на купувачот