WKOUD 2017 Зима Жешка Панталони За Жени Руно Задебелување Топло Sweatpants Еластичен Појас на Повик Harem Панталони Женски Панталони P8019
Ново

WKOUD 2017 Зима Жешка Панталони За Жени Руно Задебелување Топло Sweatpants Еластичен Појас на Повик Harem Панталони Женски Панталони

DEN 622.00
DEN 1036.80

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
p8019
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
WKOUD
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Руно
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Висок
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
боја:
Црна,Сива,Grid Светло Сива,Grid Темно Сива
Пол:
Жени,Женски
Место на Потекло:
Кина
Извор категорија:
Акции
Година:
2017
Големина:
All sizes are china size
MOQ:
Мин. цел на едно парче
Ttems Тип:
Зима и топло, панталони,спортски панталони,спортски панталони
Дебелина:
задебелување

Избор на купувачот