Нови Camshaft Позиција Сензор за Hyundai SANTA FE/SONATA КИА Оптима, 39310-38050
Ново

Нови Camshaft Позиција Сензор за Hyundai SANTA FE/SONATA КИА Оптима, 39310-38050

DEN 1263.00
DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


Злато Снабдувач
Нови Camshaft Позиција Сензор за Hyundai SANTA FE/SONATA КИА Оптима
ПРОИЗВОДОТ ОДГОВАРА ЗА Hyundai SANTA FE 04-01 Hyundai SONATA 05-99 КИА Оптима 06-01 Референца бр. : 39310-38050 Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ. Фотографиите се преземени од actuall Camshaft сензор.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ве молиме продавница со доверба.
1.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.
2.Следење БР.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена.
Се надеваме дека ќе биде задоволен со оваа набавка.Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на Кина Пост .Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.
Според нашето искуство,Ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
1.Обично, Кина Пост чини околу со 25-35 дена на начин,ве Молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо.Поради временските причина,време може да биде подолг,ве молиме љубезно ве молиме почекајте,благодарам многу!
2.Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4.Услуга транзит време е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се многу особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор,Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака.
1.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).
2.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад.ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент statisfaction!Позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.
1.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.
2.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.

Главните својства

Тип:
Холцер
Материјал:
исто како и оригинални делови
Земја/Регион на Автомобил Производство:
CN
Осветленост Дел Број:
39310-38050
Бренд Име:
TAHIKO
Сместување:
Camshaft
Производителот Дел Број:
MN-0039440
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производство Број:
MN-0039440

Избор на купувачот