Нови Пристигне Мода Месечината, Сонцето Шарм Pendant Ѓердан од Злато и Челик не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Женски Подарок
Ново

Нови Пристигне Мода Месечината, Сонцето Шарм Pendant Ѓердан од Злато и Челик не ' Рѓосувачки Челик Ѓердан Женски Подарок

DEN 165.00
DEN 220.32

Во форма достапна за нарачката


Ние Брод објекти на светот . (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење. (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,може да следење. (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/UPS/Aramex, слободна, (исклучување на далечинскиот област)
Материјал : 316 челик
Синџир должина : 50cm
Пакет : подарок торба
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.
Кликни за да се купи на ѓердан
Кликни за да се купи прстен
1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!
2. Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .
Нашата пакет не е евтина opp вреќа но свила подарок торба како што е подолу,ве молиме имајте предвид,декоративни бои и дизајни ќе се случајни!
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.
Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Главните својства

Главниот Камен Боја:
Sliver, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
16*21mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Симпатична/Романтичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
Функција:
подарок
боја:
челик /злато
Пол:
Жените, момче и девојки
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, училиште
Стил:
pendant ѓердан
Должина:
55cm(50cm+5cm)
Обликот:
месечината и сонцето

Избор на купувачот