20pcs 6mm Мотоцикл Motos CNC Алуминиум Универзална Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Ореви Поставите M6
Ново

20pcs 6mm Мотоцикл Motos CNC Алуминиум Универзална Тело Обтекател Завртки Шпиц Брзина Fastener Клипови Завртка Ореви Поставите

DEN 719.00
DEN 921.12

Во форма достапна за нарачката

Motocycle Алуминиум M6 Обтекател Завртки Завртка -Состојба : 100% Сосема Нов -Материјал : CNC 6061 Алуминиум, Отпорен на Корозија, многу е Силен и има Сјај - Се користи за да се обезбеди маска, лакот, браници или друг -Топ платно Големина : 6mm X 20mm -Количина : 20pcs (1 сет) -Fitment : Сите видови на модел со M6 завртки. (ве молиме погледнете големина) *Боја : Црна/Црвена/Зелена/Gold/Сребрена/Сино/Портокалова Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет-Esay се инсталира, Нема инсталација instuctions

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Должина:
2cm
Бренд Име:
ДИВЈАК
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
60g
Име На Модел:
FS-0002-Б
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Избор на купувачот