Бесплатен превозот Принцеза постелнина прекривки покрие сет 3/4pcs близнак целосна кралицата цар големина корејски чипка возбудува солидна боја кревет постави здол
Ново

Бесплатен превозот Принцеза постелнина прекривки покрие сет 3/4pcs близнак целосна кралицата цар големина корејски чипка возбудува

DEN 4060.00
DEN 4319.52

Во форма достапна за нарачката


Предмет : 3pcs/4pcs постелнината во собата за дете или возрасен без полнење
Материјал : 100% Памук
количина : 3/4 парчиња
Inlcude : 1pc прекривки маска + 1pc кревет здолниште + 1pcs/2pcs навлаки
големина : Близнаци (1.2 метри /4feet ), Целосен (1.5 метар/5feet),Кралица (1.8 метри /6feet ),Крал (2.0 метар /6.6 нозе )
Пакет : o ne поставена во една едноставна торба
Детали големина како што следи :
Близнаци Големина ( 1.2 метри / 4 метри )
Прекривки капак * 1pc,големина : 150*200cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 120*200cm+45см
Навлаки * 1pc,Големина : 48*74cm
Полна Големина ( 1.5 метар / 5 метри )
Прекривки капак * 1pc,големина : 200*230cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 150*200cm+45см
Навлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cm
Кралицата Големина (1.8 метри /6 стапки )
Прекривки капак * 1pc,големина : 200*230cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 180*200cm+45см
Навлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cm
Кралот Големина (2.0 метар /6.6 нозе )
Прекривки капак * 1pc,големина : 220*240cm
Кревет здолниште * 1pc,Големина : 200*220cm+45см
Навлаки * 2 парчиња,Големина : 48*74cm
Answer : ___________________________ NOTE : Откако плаќање,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
Бидејќи Земјата е различно од beding поставите големината, ве молиме бидете сигурни дека големината е одговара за вашиот кревет или не според моето опише мерење прво Пред да се направи нарачка.
Приложените слики се обезбедени од страна на производителот за демонстрација само. Поради разликата на ефект на боја помеѓу вашите дигитални уреди и реалниот свет, вистинската боја длабочина на theproduct може да изгледа малку поинаква од она што на сликата погоре.
Кога ќе го примите пакетот, ќе треба да се стави на утешителот во утешителот/прекривки опфаќа, eash да се мијат и заштита на вашиот утешителот да се задржи подолго време, а вие може исто така да се стави на вашиот сопствен утешителот/прекривки/ ватенка во утешителот капак.
Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
Технологија : Напредна технологија на печатење и боење.Не содржи никакви хемиски состав, ефикасно спречување на средина за размножување на бактериите.

Главните својства

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.5 m (5 метри)
одделение:
квалитет
Тежина:
3.0kg
Ткаенина Count:
40
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)
Бренд Име:
Кралската Лен Извор
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Стил:
Корејската
Број На Модел На:
Близнак/Full/Кралицата/Кралот
Пополнување:
Памук
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Количина:
3/4pcs
тема count:
Yes
Употреба:
Дома, Хотел, Свадба, Болница, Медицинска Сестра, Други
Бродови Од:
Кина
Тип:
Кревет здолниште
Возрасна Група:
се во општа употреба

Избор на купувачот