Бесплатен превозот хром DIY pendant светилка тела со жица E27 приклучок и таванот планината Lumiled pendant светлина AC110V/220V
Ново

Бесплатен превозот хром DIY pendant светилка тела со жица E27 приклучок и таванот планината Lumiled pendant светлина AC110V/220V

DEN 621.00
DEN 667.20

Во форма достапна за нарачката


E27 светилка sockets pendant
E27 светилка фитинг
E27 Гроздобер алуминиум светилка носителот
E26/E27 110 V-240 V
со 1.1 метар црна ткаенина кабел 2*0.75 мм
со 1.1 метар црна ПВЦ кабел 2*0.75 мм
D100mm*H20mm дијаметар црна таванот се зголеми
одговараат за 110 V и 220 V и
Еден примерок ред
Ви благодариме
без сијалица
Ви благодариме за вашата нарачка!
Најдобри желби за вас и вашето семејство!

Главните својства

Големина:
1 unit, 3 units, 10 units
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE
Напон:
220V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Стил:
Гроздобер
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Место:
Студија,Hotel Соба,други спални соби
Осветлување Област:
5-10square метри
Гаранција:
1 година
Тело Материјал:
Хром
Бренд Име:
Calla&Ален
Број На Модел На:
PL01
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
антички бакар

Избор на купувачот