SUNYIK Ангел Смола Figurine Скулптура Подарок Украси Дома Декорација Свадба Декорација
Ново

SUNYIK Ангел Смола Figurine Скулптура Подарок Украси Дома Декорација Свадба Декорација

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката

Тип : Ангел Смола Figurine Скулптура Подарок Украси Дома Декорација Свадба Декорација Големина Детали(Приближно) : 13cmx11cmx6.5cm Количина : 1 Компјутер Тежина(Приближно) : 115-157 Грам/Pc Материјал : Смола Состојба : Нова Оваа украс со уникатен модел може да се стави во екранот кабинет и bookcase деца во соба, студија, спална соба, итн. Исто така голема свадба маса оркестарот. Ангел со Goose Ангел со Пеперутка Ангел со Зајакот ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
V
Големина Детали(Приближно):
13cmx11cmx6.5cm
Количина:
1 Компјутер
Тежина(Приближно):
115-157 Грам/Pc
Материјал:
Смола
Состојба:
Нови

Избор на купувачот