моден lychee Вратоврска Бар Дрво За Мажи Вратоврска Клипови 3colors Високо-одделение Еж Сандаловина Мажите Бизнис Вратоврска Клип Ткаенината Накит Подароци
Ново

моден lychee Вратоврска Бар Дрво За Мажи Вратоврска Клипови 3colors Високо-одделение Еж Сандаловина Мажите Бизнис Вратоврска

DEN 364.32

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1pce Боја : како на сликата Материјал : Бакар+дрво Големина : 4.5*0.6 см Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Главните својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
моден lychee
Материјал:
Дрво
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
-
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Повик/Спортски

Избор на купувачот