4K 17.3LED LCD Екран LQ173D1JW31 За Dell Alienware 17 Р3 0CK7T7 3840X2160 UHD
Ново

4K 17.3LED LCD Екран LQ173D1JW31 За Dell Alienware 17 Р3 0CK7T7 3840X2160 UHD

DEN 9621.12

Во форма достапна за нарачката


4 K 17.3"LED LCD Екран LQ173 D1 JW31 За Dell Alienware 17 Р3 0 CK7 T7 3840 X2160 UHD
LCD Карактеристики
LCD големина 17.3"
Светлото и резолуција LED, 3840 X2160 UHD
EDP 40 pin конектор
не допирајте екранот
3 Месеци гаранција
Сосема Нов.Тестирани парична казна befoe превозот!
Пакување метод : Подобрен LCD Кутија пакет Белешки
Ве молиме проверете ја вашата lcd модел ,резолуција и приклучок тип. Пакет includeds
1x LCD ЕКРАН или во компатибилен една во Кутија пакет
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За Испраќање Време 1.Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress. Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време специјално 2.За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на specifictime потребно.
За Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. 2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
За Повратни Информации 1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 Ѕвезди за Предмети, и ако ви помогне да покажам некои слики на објектите што сте ги примиле во добра состојба како референца за други клиенти, тогаш можете да не контактирате за да побарате за некоја забава со слики од екранот на позитивни повратни информации со фотографии. 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive.

Главните својства

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
LQ173D1JW31
Бренд Име:
PZAscreen
Компонента Тип:
Лаптоп со LCD Екран
Max. Резолуција:
3840X2160
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Големина На Екранот:
17.3
Размерот:
16
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на купувачот