Луксузна 3D Вселената Печатени Прозорец Завеси За Постелнина соба Дневна соба Ѕид Дома Tapestry Декоративни Drapes Cortinas
Ново

Луксузна 3D Вселената Печатени Прозорец Завеси За Постелнина соба Дневна соба Ѕид Дома Tapestry Декоративни Drapes Cortinas

DEN 3999.00
DEN 6777.60

Во форма достапна за нарачката

ви благодариме Фабрика
. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Љубезно потсетување :
Завесата е свилен, кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне напорно работи на допир custain.
Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куките и прстени . Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас.
ние може да се направи на перница покријат истата шема како завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови
3d дигитална реактивен печатење, животната средина и здравјето, не исчезнат, долго-траен светла боја.
Ширина мерење метод
Висина мерење метод
Куки висат процес е поубаво и Повеќе од три-димензионални.
Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.можете да ја користите.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.
Ткаенината е свилен кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне тешко. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.
Ве молиме овозможи 1-3cm devition поради hemmin.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.

Главните својства

Големина:
W180cm H220cm, W 200cm H180cm, W220cm H180cm, 230cmW 240cmH, 260cmW 240cmH, W264cm H 270cm, W300cm H270cm, W320cm H270cm, W360cm H270cm
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
CV-1094
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба

Избор на купувачот