Алуминиум Heatsink со вентилатор за 5W/10W Висока Моќност LED светло Кулер за Ладење DC12V 2 парчиња
Ново

Алуминиум Heatsink со вентилатор за 5W/10W Висока Моќност LED светло Кулер за Ладење DC12V 2 парчиња

DEN 301.00
DEN 316.80

Во форма достапна за нарачката

Спецификации : 2 парчиња Напон : DC12 V
Актуелни : 0.09 На
Надворешни димензии : L58x W55x H14mm
Материјал : Алуминиум & Пластика
Нето тежина : 30 g
Бруто тежина : 45 g
Боја : Сребрена
Примена :
Ладење; Избегне LED Прегреат
Одговара Висока Моќност Предводена 5 вати од 10 вати.

Главните својства

Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
1
Број На Модел На:
LED Светилки

Избор на купувачот