KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35152 СУ-85M / SU-100 резервоарот уништувач надградба на пакет
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35152 СУ-85M / SU-100 резервоарот уништувач надградба на пакет

DEN 2137.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Протера резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот