реално Свила Градник, Без прирабници,Ултра-тенки движење градник, Спиење Градник
Ново

реално Свила Градник, Без прирабници,Ултра-тенки движење градник, Спиење Градник

DEN 811.20

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 70D, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 85A, 85B, 90A
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Градник Стил:
Лесна,Еден-Парче,Деми
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени,заменлива Ремени
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Бренд Име:
antamaca
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Свила
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Главните компоненти на ткаенина:
mulberry свила
Куп Форма:
3/4 Чаша
Функција:
Пот Апсорпција, Удобност, Горниот Поддршка, Анти Изложени, Traceless, Бре
Тип на чаша:
Супер Куп

Избор на купувачот