Томас Kinkade Рајот На Chalet во Шумата Елени Познатата Слика за Печатење Платно Прилично Ѕид Уметност Декорација за Дома Подарок
Ново

Томас Kinkade Рајот На Chalet во Шумата Елени Познатата Слика за Печатење Платно Прилично Ѕид Уметност Декорација за Дома Подарок

DEN 456.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Томас Kinkade "Рајот На Chalet во Шумата Елени" Познатата Слика за Печатење Платно Прилично Ѕид Уметност Декорација за Дома Подарок
КЛИЕНТИТЕ се ГРИЖАТ е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
Ние обезбедуваме платно обичај услуга, висок квалитет на сликата отпечатоци на платно . поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!
Материјал
Платно Печатење Со Висок Defination Слика и Високо квалитетни Материјали.
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Боја
Многу Добра и Живописни.
Услуга На Клиентите
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
30x45cm,40x60cm,50x75cm,60x90cm
custom size, ве молиме да ни даде порака
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта или E Пакет 2. EMS 3. Кина Пост Воздух
Колет : Ние испрати со врамени (над 2 кг)во светот само со кина пост воздух парцела,тоа трае 15-35 дена до дестинацијата.АКО сакате рамка ве молиме контактирајте со нас.
Време на испорака
Кина Пост Воздух Mail : Вообичаено 20 - 30 дена
2.EMS : 5 до 10 дена
3.Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 дена
Повратни информации
Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Главните својства

Големина (Инчен):
30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
боја:
Без рамка
Бренд Име:
чиста уметност простор
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Европа
Рамка:
No
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No

Избор на купувачот