1 BUC ИГЛА БАР ЧЕРУПКА ГОРНИОТ дел ЗА JUKI MO-352 353 354 355 357 358 # B1416-352-000
Ново

1 BUC ИГЛА БАР ЧЕРУПКА ГОРНИОТ дел ЗА JUKI MO-352 353 354 355 357 358 B1416-352-000

DEN 816.00
DEN 959.52

Во форма достапна за нарачката

Дел # : B1416-352-000 ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА 1 BUC ИГЛА БАР ЧЕРУПКА ГОРНИОТ дел ЗА JUKI MO-352 353 354 355 357 358

Главните својства

Бренд Име:
KUNPENG
Материјал:
Челик
Употреба:
Индустриска Употреба
Тип:
машина за шиење резервни делови

Избор на купувачот