DIATOOL 5pcs #8 Вакуум Brazed Дијамант Мелење Битови Монтирани Поени Гравирање Битови 6mm месо тело
Ново

DIATOOL 5pcs 8 Вакуум Brazed Дијамант Мелење Битови Монтирани Поени Гравирање Битови 6mm месо тело

DEN 427.00
DEN 520.32

Во форма достапна за нарачката


Предмет : #8 Вакуум brazed дијамант Мелење битови/ Мелење глави
Спецификација : Дијаметар 10мм сечење & мелење, месо тело 6mm Должина 60mm
Ронки : #46, Боја : Сребрена
Количина : 5pcs
Тема : #46 дијамант овозможи брзо мелење, Вакуум brazed технологија обезбедат долг живот и работа.
Примена : Суво/влажно мелење за гранит, камен, бетон...
Функција :
1.Брзо и лесно мелење
2.Долг живот време
3.Помалку Chipping
4.Минимизирање на сите кршење на
5.Помалку губење на материјал
6.Помалку топлина
7.Подобро заврши квалитет
================КРАЈОТ================
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Главните својства

Бренд Име:
DIATOOL
Број На Модел На:
A8910608
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Облицовка
Тип:
мелење burrs
Големина:
10MM

Избор на купувачот