10M Led Цвет String Светла Батеријата Напојува Водоотпорен Светлина Дома Fiestas Светилка Гарланд осветлување Свадба Декорација
Ново

10M Led Цвет String Светла Батеријата Напојува Водоотпорен Светлина Дома Fiestas Светилка Гарланд осветлување Свадба Декорација

DEN 846.00
DEN 940.32

Во форма достапна за нарачката

Мирно На Спецификација : 10 Работи на 220 V AC * Високо Квалитетни Пластични Цвет * Боја : Црвена/Сино/Розова боја/ Color/зелена/топло бела/бела/жолта * Главни карактеристики : 1, заштеда на енергија, долг живот (до повеќе од 60000 часа во теорија), чиста светлина на 4, висока осветленост, 5, движејќи не е лесно да се оштети, може да се користи за 6, ладно извор на светлина, не е лесно да се загрее, обемот на свадба позадина на изгледот, хотели и ресторани, трговски центри, Дома Мебел, прозорци, клубови, концерти, танц, модна ревија, танц, фаза, и така на сите работното место изгледот.Во Бранови 3. Обично Тоа ќе потрае 10-30days.Секвенцијален 4.Ние ќе Брод вашата Нарачка Од Времето, Но Датумот на Породување е само зависи од Превозот Метод со Кој ќе го изберете! Ако ви треба објектот итно, pls контактирајте со нас да се надополни на превозот услуга на други шпедиција со плаќање дополнителна надградба на такси. тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот компанија,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress. Pls контактирате доколку имате посебни барања за вашиот превозот.Бавно Исчезнат 7. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Позитивен фидбек е важно да се продавачот на aliexpress. Ние ќе ги остават пораки кога таму е задоцнување во превозот.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Aliexpress може да се прифати : со кредитна картичка, Western union, банкарски трансфер
3. Поради лошите временски услови и празници, Можеби постојат и некои задоцнување.
AC110-220 Стил има 8 Функција 1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме! Светла е водоотпорен, но батеријата кутија не е водоотпорен
Плаќање
1.Ви благодарам многу за вашето внимание,ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail . Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел.На прв, ќе испрати пари за да Aliexpress веб-сајт, откако ќе ги примите објект, на Aliexpress веб-сајт може да се испрати на вашата исплата, па вашата исплата е 100% сигурен !
Превозот и Предавање
Бесплатен Превозот од кина пост. за вашиот превозот. Па, се надеваме, не оставајќи никаква негативна или неутрална повратни информации, бидејќи на долг време на превозот. Предмети мора да се врати во истата состојба што тие беа испратени, во оригинално пакување со сите тагови спроведен. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи.Twinkel Флеш 8.Бркотници Флеш 6.Ако не е продавачот е причина,а купувачот сакате да го испратите на предмети назад,купувачот треба плати превозот цена на враќање. Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашиот прости! Ви благодариме повторно!!!
Ние може да се избере шпедиција во зависност од вашиот превозот цена не е вашиот избор.

Главните својства

Wattage:
6-10W
Тип На Објект:
Монистра
Напон:
220V
Водоотпорен:
Yes
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
R-11024
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ADAINA
Обликот:
Флорални
боја:
Црвено/Сино/Розова боја/ Color/зелена/топло бела/бела/жолта
Стандард:
CE, RoHS, FCC
Работна температура:
-20~50
Карактеристики:
Цвет
Функција:
Клипот на Фотографија

Избор на купувачот