20PC/многу Отворено Метал Пикник BBQ Skewers Скара Храна Логорување на Отворено Пикник Печено Игли Бразилецот Kabob Kebab Рамен Skewers
Ново

20PC/многу Отворено Метал Пикник BBQ Skewers Скара Храна Логорување на Отворено Пикник Печено Игли Бразилецот Kabob Kebab Рамен

DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


20 PC/многу Отворено Метал Пикник BBQ Skewers Скара Храна Логорување на Отворено Пикник Печено Игли Бразилецот Kabob Kebab Рамен Skewers
Материјал : метал
ГОЛЕМИНА : 33 CMX3.6 MMX0.85 MM
Пакет : 20pieces/многу
Функција : скара ,печење игли

Главните својства

Тип:
Алатки
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
За Бројот:
3
Алатка Тип:
Skewers
Број На Модел На:
35
Бренд Име:
aisong
Комплет Број:
>12
Материјал:
Метал

Избор на купувачот