2 ПАРЧИЊА Шофершајбната за Миење Млазницата Џет Шофершајбната Wiper Вода Авион за Миење Млазницата за 1992-2002 E36 Z3 318i 162472567020
Ново

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната за Миење Млазницата Џет Шофершајбната Wiper Вода Авион за Миење Млазницата за 1992-2002 E36 Z3 318i 162472567020

DEN 263.52

Во форма достапна за нарачката


Fitment : 162472567020
Детали За Производот :
Врвен Квалитет Замена На Резервни Делови.
Ефикасно продолжување на Wiper сечилото живот време.
Директни одговара, одлична замена за стариот wiper млазницата
Црна мувла пластика, како на Сликата Прикажани
Подготвени за замена на оригиналниот дел само.
Количина : 1 Пар
Производителот Дел Број : 61601384859
Осветленост Дел Број : 61-60-1-384-859
Поставеност на Возило : Лево, Десно
Пакетот вклучува :
2 x Шофершајбната за Миење Млазницата
Fitement :
Одговара за BMW E36 Z3 318i

Главните својства

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
Z3
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.04kg
Материјал Тип:
Пластични

Избор на купувачот