Новиот Дизајн Природен Камен Издлабени Phrynosoma Platyrhinos Labradorite Ѓердан Pendant 61x57x27mm 116.90 g мода накит додаток
Ново

Новиот Дизајн Природен Камен Издлабени Phrynosoma Platyrhinos Labradorite Ѓердан Pendant 61x57x27mm 116.90 g мода накит додаток

DEN 2875.20

Во форма достапна за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Убава Џек!
Новиот Дизајн Природен Камен Издлабени Phrynosoma Platyrhinos Labradorite Ѓердан Pendant 61x57x27mm 116.90 g мода накит додаток
Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи
трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
5.7cm
Објектот Тежина:
116.90g
Производ Карактеристики:
Врежан Phrynosoma Platyrhinos
Објектот Должина:
6.1cm
Бренд Име:
Б&F
Објектот Дијаметар:
5.7cm
Објектот Висина:
2.7cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
L265
Материјал:
Labradorite
Обликот:
Врежан Phrynosoma Platyrhinos
Стил:
Моден
изберете вежба стил:
пред drilled
празник:
роденден

Избор на купувачот