За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина
Ново

За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во

DEN 1188.00
DEN 1414.08

Во форма достапна за нарачката

Тоа'll ве однесе една минута само.Пред шофершајбната се рефлектира во табла каде што ќе се инсталира. Ве молиме да ни ОСТАВИ ЧЕТИРИ 5 - Детален Продажба на Оценка (НСД) и да даде Позитивни повратни информации кои може да ви помогне многу за нашата развој на бизнисот.
Превозот Ние организираме на пратката од понеделник до петок.
Предметите вклучуваат :
1) 4 метри влакна бенд ( Поделен на 4 секции, ако сакате 4meters заедно без сечење, мора да се каже и за нас )
2) LED светла
3) Некои мали додатоци
За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд Плаќање Ние го прифатат плаќање преку ЗАЧУВАМ.
Врати/Wanrranty Политика Ако не сте целосно задоволни со објектот, можете да се вратите во неискористени состојба или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашата мала компанија и подобрување на нашите услуги за секој клиент. Ако'повторно не се задоволни со нашата стока или услуга , ве молиме пишете ни веднаш, така што можеме да ви помогнеме. Ние само брод да се потврди адреси .
Повратни информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.Комуникацијата е многу важно ,ние веруваме дека може да ги реши сите проблемот со едни со други. Купувачите треба да контактирате со нас за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период. Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или рефундирање За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за трошоците за враќање поштарина, Ние само им понуди наплата на предмети кои стигне до нас.За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи NOVOVISU Амбиентална Светлина Панел Лента осветлување во Внатрешноста на Оптички Влакна Светлина
Предмети Информации
Име : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )
Материјал : оптички влакна & LED светло
Големина на : 1 метар долг x 4 Парчиња
Напојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )
Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )
(За повеќе информации види на видео погоре)
Погоден За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р
За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
За Мерцедес Бенц MB A G GL M ML GLA GLK Р Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Ремонтирам Ажурирање на Воздухот Кул Лента Светлина / Оптички Влакна Бенд
PS : Некои firends како да го инсталирате светло на предната табла каде што нема рефлексија дизајн. Превозот цената вклучува пакувањето и ракувањето со такси.Бидејќи Рејтингот под 5 се еднакви да "НЕ Сте задоволни. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во БЕЛЕШКИ дел, кога ќе се направи нарачка.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Розова, Портокалова
Бренд Име:
NOVOVISU
Тип На Објект:
Атмосферата Светилка
Автомобил модел:
GLK

Избор на купувачот