Tangda EFD EFD15 Тип 6+6 pin 12P Bobbin магнетното јадро + скелет ferrites високофреквентна Моќност Трансформатор домување SMD PC44
Ново

Tangda EFD EFD15 Тип 6+6 pin 12P Bobbin магнетното јадро + скелет ferrites високофреквентна Моќност Трансформатор домување SMD

DEN 1104.00

Во форма достапна за нарачката


Оваа компанија е специјализирана за производство, продажба на високо квалитетни мека магнетизам ferrites магнетното јадро, Gao Daoci линкот, скелетот, и може да според да посетителот барање осипување, вклучувајќи (EE EF EFD ЕП ЕПС ПК РМ ТЕНЏЕРЕ UU UT И UF ER ERL ЈАГУЛА РМ GU магнетното јадро + скелет), магнетното јадро фабрика се наоѓа во кина, оваа минерали се богати, добри врски, човечки ресурси се чувствувате, продолжение на бенигна развој за оваа компанија за да се обезбеди поволно состојба, оваа Si Јуани и насекаде корисникот заедница соработуваа со почит, взаемно корисни интеракција, комунален развој. Вашето задоволство е мојот засекогаш ги извршуваат! Вашата доверба е јас најголемите биде горд на! Ние може да обезбеди конкурентна цена и висок квалитет на производите според вашите барања на нашите клиенти.Со нетрпение очекувам да вашата рано повторно ply!

Главните својства

Број На Модел На:
Tangda
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Tangda

Избор на купувачот