50 КОМПЈУТЕРИ природна бела ној пердув 45-50 cm / 18 до 20 инчи ној plumage перформанси headwear облека plumes декорација
Ново

50 КОМПЈУТЕРИ природна бела ној пердув 45-50 cm / 18 до 20 инчи ној plumage перформанси headwear облека plumes декорација

DEN 3779.00
DEN 4608.00

Во форма достапна за нарачката


Опис на проектот
должина : 45-50cm/18-20 инчи
Материјал : Ној Пердуви
Боја : бела
Количина : 50pcs
Состојба : Нова
Дезинфекција?Да висока температура дезинфекција, ве молиме остатокот увери употреба
Прилики да се користи за : Мода Облека, Накит, Капи,Божиќ Партија Празник Декорација Пердуви
Answer : ___________________________ Note :
2.На пердув може да бидат чувствителни на enviromental влажност,plz чувајте го сув;
3.Вистинска боја можеби има малку разлика од сликата покажа, бидејќи на екранот на компјутерот,на светлото и на камерата и пердув боење tme,се надевам, ќе може да ги разбере!
Овие имаат различни димензии(должина),големината на различни цена се различни, исто така, треба да се складира избере и да се купи
на tatal на големини :
15-80см/6 да 32inches
Боја информации :
1. Тоа е тешко за нас да се обезбеди најдобри перформанси стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
2. Како на купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис на бојата што ги купите предмети. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за да се разјаснат.
3. Бојата на самиот производ може да биде малку различни слики прикажани на веб страницата од страна на многу фактори, како што се вашиот осветленост на дисплејот и светлината.
4. Ве молиме одберете го вашиот производ внимателно, се поставуваат сите прашања пред наддавање. Ние сакаме прашање, затоа прашајте!
- ние само го прифати зачувам (Т/T, western union и други глобални брзина продаде помине плаќање прифатени)
Ве молиме оставете ги на точни и јасни адреса, тоа ќе го намали транспорт на многу проблеми.
Да се заштити плаќање
на парите е безбедно, бидејќи ќе даде вашите пари да alibaba глобалната брзо се продава преку веб-страница, бидејќи само откако ќе се добие проект, alibaba глобалната брзо се продава тонг веб страна ќе бидат испратени кон нас. Така вашата исплата е 100% сигурен!
превозот
- сите на нашите предмети се преку Кина пост воздух mail бесплатен превозот, кој е зошто тоа е генијално цена, тоа обично трае 15-25 дена, но поради некоја причина, пратката ќе биде одложен. Ако ви треба предмети, можете да изберете EMS, DHL, Fed Ex или UPS. Повеќе брзо и безбедно, треба седум до десет дена, ве молиме контактирајте со нас да плаќаат екстра транспортни трошоци.
- ако не можете да добиете пост по 25 дена од денот, ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе одат со вас да го реши проблемот.
ве молиме забелешка : сите линкови означени ЕМС бесплатен превозот, ако сте од Бразил, ние ќе брод од страна на Бразилскиот поштенски услуги EMS, но бидејќи на Бразил, во Бразил
Најбрзо и најбезбедно начин на транспорт. ве молиме
Пред да се обрне внимание на оваа цел.
повратни информации
1) вашата повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу! !
2) што секогаш ви понуди најниска цена најдобар производ и услуга.
3) ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се реши овој проблем, те направи среќен шопинг расположение. Ви благодариме.

Главните својства

Број На Модел На:
18-20inches/45-50cm
Материјал:
ној пердув
Бренд Име:
lanshui
Шема:
Обоена

Избор на купувачот