ZOKOL имајќи 22232CAK W33 Сферични Ролери имајќи 113532HK само-усогласување на ролери имајќи 160*290*80mm
Ново

ZOKOL имајќи 22232CAK W33 Сферични Ролери имајќи 113532HK само-усогласување на ролери имајќи 160*290*80mm

DEN 6861.00
DEN 9026.88

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Капацитет На Моторот:
22232CAK/W33
Број На Модел На:
22232CAK/W33
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
Гугл лого(GCr15)
Структура:
Сферични Ролери имајќи
Големина:
160*290*80mm

Избор на купувачот