Модерна Уметност Кинески Сликарство Слика Пекинг Опера Лице Слики Маслото Платно Уметност За Соба Ѕид Оркестарот Отпечатоци Постер Без Рамка
Ново

Модерна Уметност Кинески Сликарство Слика Пекинг Опера Лице Слики Маслото Платно Уметност За Соба Ѕид Оркестарот Отпечатоци Постер

DEN 94.00
DEN 124.80

Во форма достапна за нарачката


Триптих Акварел Нордиските Животно Лав, Мечка Панда A4 Уметност Отпечатоци Постер Битник Ѕид Слика Платно Сликарство Детска Соба Дома Декор слики на апстрактни слики ѕидни декорации дневна соба за спалната соба на ѕид слика ѕид слики цвеќиња платно декоративни цвеќиња
Добредојдовте на Шумски Креативни Дома
За производот :
Високо прецизен инкџет печатење платно слики се направи вашиот дом уметност место.
(Боите може да се разликува поради различни компјутерски екран или светло.)
За рамка :
Сите слики се БЕЗ БИЛО ВНАТРЕ ИЛИ НАДВОР од РАМКАТА, САМО ПЛАТНО ЛИСТ со доволно празни rim за рамка. Сите димензии се заеднички големини, може да се добие рамка лесно во вашата локална продавница.
За цел :
1. Бидете сигурни дека ќе се избере точниот вид и големина пред да ја купите.
2. Точно детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе поднесе цел. Купувачи се одговорни за било исчезнати наредби поради неточни и indetailed информации.
3. Руските купувачи треба да ни остави вашите три-зборот полно име да ви помогне да ја добиете вашата цел безбедно и навремено.
4. Какви и да било посебни барање, ве молиме проверете со Вера Ли пред да ја купите. Ние не прифаќаме никакви none-преговарање прилагодено нарачки. Ви благодариме за разбирањето.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com, како Pay Pal, кредитни картички, во реално време, банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата нема да бидат објавени за да ни се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Испорака
1 - Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
2 - време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.
3 - Вера Ли ќе ве информираме кога цел пристигна во вашиот град. Ве молиме имајте во предвид испорака на информации за време, и обидете се да се јавите во вашата локална скопска да ја добиете вашата цел безбедно и навремено.
4 - Нормално превозот време :
САД : 7-23 работни дена
Австралија : 7-23 работен ден
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-80 работни дена
Русија : 20-60 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Повратни информации
1 - Вашето задоволство е наша извршување. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2 - ве Молиме ни e-mail пред вашите негативни повратни информации или неутрален повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо и да се направи сте задоволни со шопинг.
3 - Негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Наплата
1 - Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.
2 - Производи, кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3 - Купувачи се одговорни за враќање превозот на трошоците, како и со соодветен пакет.
4 - Ако вашиот пакет е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.

Главните својства

Големина (Инчен):
13CMx18CM, 15CMx20CM, 20CMx25CM, 20CMx30CM, 30CMx40CM, 40CMx60CM, 50CMx70CM, 60CMx80CM
Бренд Име:
BLINGIRD
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Материјал:
Платно
Стил:
Традиционален Кинески
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
слика класа:
слика уметност
Тип:
Ѕид Слика
Тема:
Отпечатоци Постер
Слика Стил:
Модерната Платно
Стил:
Уметност Отпечатоци
стил на Сликање:
од ѕидното сликарство
Слика Функција:
платно уметност
Функција Сликарство:
ѕид слики
Име:
печатење на постер

Избор на купувачот