1 парче Тенок Комбинација Цвест Владетел Мека за Шиење Мерење Мерач Quilting Владетел CM Прилагоди Владетел DIY Рака Quilting Алатки
Ново

1 парче Тенок Комбинација Цвест Владетел Мека за Шиење Мерење Мерач Quilting Владетел CM Прилагоди Владетел DIY Рака Quilting

DEN 94.00
DEN 156.96

Во форма достапна за нарачката


Дизајн Забелешки : 1. тенка линија колосек, лесен за складирање; 2. Се користи за да се измери цвест надоместок и стил; 3. секој интервал 5mm на картичка, лесно да се подготви различни ширина на жица, може да биде права линија, тоа може да биде крива; 4. може да се направи едноставна compasses.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.
1.Поради Политика, ве молиме дај ни вашиот полно име ако сте Русија.Ви благодариме на соработката.
2.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.
3. Доколку трансакцијата е во Хонг Конг и Кина јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен. Ве молиме да се разбере.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1.Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа,ве Молиме контактирајте со нас однапред и ние ќе ви обезбеди задоволително решение.
2.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
3.Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!

Главните својства

Бренд Име:
d&d
Употреба:
Вез
Тип:
владетелот
Материјал:
Пластични
боја:
Бела
Големина:
21CM
Дебелина:
0.64 CM
Широк:
4cm
Пакување:
1 Компјутер/пакување

Избор на купувачот