Трговија на големо 9x12mm 50pcs ААА кристал Капка Вода Крстот Дупка лабава фацетирани стакло, кристали, бисери Изработка на Накит DIY SQ07912
Ново

Трговија на големо 9x12mm 50pcs ААА кристал Капка Вода Крстот Дупка лабава фацетирани стакло, кристали, бисери Изработка на Накит

DEN 212.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 9x12mm
* Облик : крстот дупка круша Форма
* Боја : Мулти Бои
* Количина : 50pcs/торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :

Главните својства

Објектот Дијаметар:
9x12mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Број На Модел На:
SQ07912
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Круша Форма
Количина:
50pcs/торба
Големина:
9x12mm

Избор на купувачот