Жените Ранец Градите Пакет Мултифункционален Мажите Crossbody Обичните Кеси За Патување Машки Мали Ретро Една Торба За На Рака Назад Пакет
Ново

Жените Ранец Градите Пакет Мултифункционален Мажите Crossbody Обичните Кеси За Патување Машки Мали Ретро Една Торба За На Рака

DEN 552.00
DEN 613.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Стил:
Normcore/Минималистички
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
12278
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
DINGXINYIZU
Декорација:
Никој
Техника:
без лого
Тип На Објект:
Ранци
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Име на производ:
жените ранец
Жените Ранец Боја:
Црна,сива,розова,ВИОЛЕТОВА
Големина:
16*6*23cm
Училишни торби Gerden:
Мажи,жени,дами,дама,женски,машки,маж,жена
Мажите ранец бесплатен превозот :
Yes
mochila escolar:
жените торба
mochila feminina:
ранец жени
дизајн:
USB полнење Туристички Ранец

Избор на купувачот