100pcs 5mm Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка 5mm Сламена Шапка RGB Бавно да Трепка за Треперење Транспарентен Три-Боја Црвена Зелена Сина 20mA 3V
Ново

100pcs 5mm Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка 5mm Сламена Шапка RGB Бавно да Трепка за Треперење Транспарентен Три-Боја Црвена

DEN 223.68

Во форма достапна за нарачката


опис на производот
Боја : RGB LED
Големина (мм) : 5mm Сламена Шапка LED
Леќа Боја : Вода
Јасно Врв Бранова Должина (nm) : 510-515.620-625.460-465
Напред Напон (V) : 3.0 ~ V 3.4
Обратна Струја (u A) :
Фабрика
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).

Главните својства

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
forpro
Број На Модел На:
ЈОВАН-5ММ Сламена Шапка

Избор на купувачот