ERIKC FooVC01320 заеднички железнички инјектор Масло за Контрола на вентил за да го поставите иглички FooV C01 320 и клипот вентил собранието F ooV C01 320
Ново

ERIKC FooVC01320 заеднички железнички инјектор Масло за Контрола на вентил за да го поставите иглички FooV C01 320 и клипот вентил

DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


ERIKC Foo VC01320 заеднички железнички инјектор Масло за Контрола на вентил за да го поставите иглички Foo V C01 320 и клипот вентил собранието F oo V C01 320
Предмет : F00 VC01320 CR Инјектор Контрола вентил Модел No : F 00 V C01 320, F00 V C01 320 Инјектор Вентил Апликација за инјектор : 0 445 110 159, 0445110159 дизел заеднички железнички инјектор Автомобил или мотор тип : Дизел Мотор, инјектор за гориво контрола вентил. Боја : Slivery Нето тежина : 30g/pc Бруто тежина : 50g/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високо-брзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче/кутија Кутија Големина : 6.5(cm)*2.5(cm)*2.5(cm) Гаранција : 6 месеци рок на Испорака : Рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 5-7 ден. Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за долго време. Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPS-от , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион. Начин На Плаќање : T/T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , И Др. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка , Европа , Средниот Исток , Африка , Азија , Австралија.
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC ( поранешна ОЕМ фабриката на делови).
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Главните својства

Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
12
is_customized:
yes
Објект:
оригиналниот инјектор за гориво вентил FooVC01320
Модел Не:
заеднички железнички контрола вентил FooV C01 320, F ooV C01 320
ОЕМ:
F00VC01320, F 00V C01 320, F00V C01 320
Одговараат за инјектор 1:
0 445 110 159, 0445110159 контрола вентил
Одговараат за инјектор 2:
Заеднички Железнички Инјектор Вентил
Бруто тежина:
30-45g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив
Одговараат за автомобил или мотор:
Дизел моторот.

Избор на купувачот