Kobelco SK230-6E SK330LC-6E Хидраулична Пумпа Електромагнетниот Вентил YB35V00003F1
Ново

Kobelco SK230-6E SK330LC-6E Хидраулична Пумпа Електромагнетниот Вентил YB35V00003F1

DEN 5472.00
DEN 5760.00

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Kobelco Багер Електромагнетниот Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP is_customize : ДА Достапни број на Модел : SK200-6 E SK230-6 E SK330 LC-6 E SK330-6 E SK320-6 E sk220-6 Дел број : YB35 V00003 F1 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Главните својства

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Kobelco багер електромагнетниот вентил
Услуга:
брза испорака
Достапни Број На Модел На:
SK200-6E SK230-6E SK330LC-6E SK330-6E SK320-6E
Дел Број:
YB35V00003F1

Избор на купувачот