10pcs/многу v1W/3W/Dimmable/Не dimmable Алуминиум Материја Мини led вградна светилка LED место светло светилка
Ново

10pcs/многу v1W/3W/Dimmable/Не dimmable Алуминиум Материја Мини led вградна светилка LED место светло светилка

DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката


Информации за производот за 3w dimmable led вградна светилка
1)Број на Моделот : 1 W/ 3 W
2) LED Таванот Светлина Димензии : Дијаметар 52 MM ,висина : 23 MM, Дупка големина : 45mm
3 ) LED Таванот Светлина souce : Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА 1 W/ 3 W
4) LED Таванот Светлина Интерфејс : 2 PIN краток терминали
5)на Текст Votage : AC 85-265 V 50-60 HZ
6), ПРЕДВОДЕНА Lumens : 180-200lm/w
7) Dimmable : да
8)Боја : топло white3000k ,кул бело 6000k
9)Животен век : >50000hours
10)Работна Температура"(WT) : -20-65°(Ta=25)
11)животната средина Температура(ЕТ)-20-80°
12)Без УВ или IR Зрачење
13)Леќа Агол : 38°- 60°;
14) IP Код : IP54;
15)Сертификат : CE, Rohs;
16)Хармонично Нарушување : 0.94.
Пакувањето на производот 1, LED светилка тело 2, ПРЕДВОДЕНА Диск

Главните својства

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1W no dimmable, 1w dimmable, 3W no dimmable, 3W dimmable
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
forpro
Моќ Толеранција:
1%
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Светло Сива
Примена:
Трпезарија
Гаранција:
2
Број На Модел На:
ЈОВАН-3W LED вградна светилка
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Downlights
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Употреба:
За итни случаи
База Тип:
Оптоварување

Избор на купувачот