Светло Сина Види Преку Половина Sleves Пром Фустани Висок Квалитет Tulle Beaded Долго Корсет Матурска Gown Формално Жените Фустани
Ново

Светло Сина Види Преку Половина Sleves Пром Фустани Висок Квалитет Tulle Beaded Долго Корсет Матурска Gown Формално Жените Фустани

DEN 5376.00
DEN 6720.00

Во форма достапна за нарачката

Остави низа во место додека да направите до крајот на вашиот мерки како што ќе им е потребно за референца со некои други мерења.
Хип : Земете мерење околу колковите во потполност точка, се земе предвид колку далеку надолу од половината дека сте мерење.

Главните својства

боја:
Црна, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
tulle
Бренд Име:
Suruimei
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Деколте:
Висок
Број На Модел На:
R024
is_customized:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас

Избор на купувачот