1Pc Автомобил Авто Сонцето Стакло Очила очила за сонце Картичка Билет Носителот Клип Универзална Црна
Ново

1Pc Автомобил Авто Сонцето Стакло Очила очила за сонце Картичка Билет Носителот Клип Универзална Црна

DEN 124.00
DEN 157.44

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет на Универзалната одговара за сите возила Може да биде стегната очила, бизнис картички, хартија, сите видови на виси украси, итн Заштити вашите очила дека тоа може да се избегне гребење вашите очила' објективот На картичката и се стега може да им помогне на вашите картички со цел Лесна инсталација Спецификации : Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : околу 10cm долго, 2.5 см широк, 4cm голема Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1x Картичка Билет Носителот Клип

Главните својства

Бренд Име:
wupp
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
53g
Објектот Должина:
10cm
Поставување на Возило:
Други
Другиот Дел Број:
Други
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Висина:
2.5cm
Специјални Функции:
Картичка Билет Носителот Клип
Производителот Дел Број:
Други
Материјал Тип:
ABS
Осветленост Дел Број:
Други
Детални Големина:
како на слика покажува

Избор на купувачот