2 парчиња Златен Голема Голема Порција Ориз Лажица Ресторан Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Јавно Користење Вклучена Оброк се Служи Кујнски Алатки
Ново

2 парчиња Златен Голема Голема Порција Ориз Лажица Ресторан Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Јавно Користење Вклучена Оброк

DEN 521.00
DEN 694.56

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
2 парчиња/многу Голема Златна Голема Порција Ориз Лажица Ресторан Нерѓосувачки Челик Dinnerware Постави Јавно Користење Вклучена Оброк се Служи Кујнски Алатки
1. Боја : Златна
2. Големина на :
3. Направени со 201 нерѓосувачки челик материјал, високо-квалитетни, отпорен и издржлив
4. 100% сосема нов и висок квалитет
5. 2 парчиња во една многу
6. Супер голема дизајн за ресторан, свадба, партија на издржување на
Служат лажица X 2
Answer : ___________________________ Note :
1. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во recipient 's full name кога ќе го поставите цел, поради политиката на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.
2. Ве молиме да ни нудат детални адреса, телефонски број и поштенски код, и бидете сигурни дека тие се точни. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не обезбеди точен примачот информации кога местото цел.
3. Ако некои проблеми предизвика одложување, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас, отколку на отворен спор.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства за плаќање на платформа одобрени. Ве молиме да ја плати во рок од Два дена по поставување на цел, така што ќе може да се праќаат без одлагање, или контактирајте со нас со детали.
Испорака :
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
2. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
5. Ако имате било какви прашања во врска со производи, логистика, плаќање или било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Време :
Во Западна Европа, Северна Америка, Источна Азија обично треба 20~30 дена.
Во други региони обично треба 30~60 дена
Совети :
Со цел да се задржи од не ' рѓосувачки челик производите во добра состојба, ве молиме да не ги зачувувате вашите производи во некоја киселина или отпорност на животната средина. И ве молам не измијте ги со челична топка во случај на нула.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
A64
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
служат лажица
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
GH
Тежина:
106g/pcs
боја:
Црна
Големина:
Како слики прикажани подолу
Употреба:
За ресторан, свадба, партија на издржување на
2 парчиња includs:
Служат лажица X 2
функција 1:
Направени со 201 нерѓосувачки челик материјал
Карактеристика 2:
Отпорни, издржливи и безбедни за користење

Избор на купувачот