Висок квалитет на вратило за KYMCO Агилност 50 4T R10 R12 Filly 50 Lx Filly Супер Sento Луѓе Виталност 50cc
Ново

Висок квалитет на вратило за KYMCO Агилност 50 4T R10 R12 Filly 50 Lx Filly Супер Sento Луѓе Виталност 50cc

DEN 3071.52

Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет на вратило за KYMCO Агилност 50 4 T R10 R12 Filly 50 Lx Filly Супер Sento Луѓе Виталност 50cc
Спецификација :
50 : Агилност 4 T R10 06-08 • Агилност R12 05 • Filly Lx 01-02 • Filly 98-00 • Super 8 07 Овој производ е погоден за 139 QMB. Клипот pin дупка 13mm. Производи како што е прикажано Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Главните својства

Објектот Должина:
18cm
Објектот Дијаметар:
00cm
Тип На Објект:
Crankshafts
Специјални Функции:
Вратило
Име На Модел:
139QMB
Зафатнина (ml):
50CC
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
1.95kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар

Избор на купувачот