Медицински Проводници Силикони Пенисот Plug Чистота Катетер Електро Стимулирање На Пенисот Прстен Мало Dilator Се Огласува Секс Играчки За Мажи
Ново

Медицински Проводници Силикони Пенисот Plug Чистота Катетер Електро Стимулирање На Пенисот Прстен Мало Dilator Се Огласува Секс

DEN 360.00
DEN 378.72

Во форма достапна за нарачката


Ние веруваме на нашите производи , Ве ни веруваат !
Квалитетот не е добра = Наплата
Не доби = Препрати или Враќање
Ние нема да напишете "секс играчка" на пакет , и ние ќе се пакувам и , никој не знае што е внатре .
Само цел сега ! Медицински Проводници Силикони Пенисот Plug Чистота Катетер Електро Шок Стимулација на Пенисот Прстен Мало Dilator се Огласува Секс Играчки За Мажи [ Материјал ] : Проводници силикони [ Катетер Големина ] : 6*250 mm [ Вклучува ] : 1 buc кабел 1 buc прилагодливи петел прстен 1 buc urthral катетер Пакет : Дискретна пакет , заштита на вашата приватност Даде на вашиот сексуален живот ќе биде задолжен со нашите електро шок терапија massager. Одлично за еротски мускулна стимулација или сите над релаксирачки електро масажа , кога се користи со енергија кутија , ви дава бескрајно задоволство можности и неограничен шок терапија сценарија. Како да се користи катетер : Половина лежи на кревет или стол, потпрена на играч од средниот ред ватенка или перница, окото лесно да се погледне во JJ, и лесно да се работи. Како што можете да нежно се ѕиркаат мочниот канал, а потоа се стави на катетер / мало вметнете блок усогласени уретрата, полека, полека вметнете ги испратите на внатрешноста. Од страна на glans по рака катетер / мало вметнете блок надолу полека, една рака држи пенисот, да се подигне во. Лубрикант избор : најдобрите медицински одделение растворлив во вода. Пријателски Напомена : Овој производ е само електро шок додатоци, таа треба да се користи со домаќинот, ако треба да се купи, можете да ја внесете Тука за да се погледне или контактирајте ме.

Главните својства

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Бренд Име:
AUEXY
Број На Модел На:
KDD003
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Медицински проводници силикон
Тип:
Електро Шок Петел Прстен За Пенис Приклучок
Функција:
Пенисот масажа
функција 1:
мало стимулација
Карактеристика 2:
Возрасни секс производи за мажи /жена
функција 3:
Мастурбацијата
карактеристика 4:
Електро Шок Додаток

Избор на купувачот