2017 Нови arrivel стил мажите секојдневен долги панталони со висок квалитет на бизнис секојдневен тенок солидна мажите одговара панталони големи димензии 29-36
Ново

2017 Нови arrivel стил мажите секојдневен долги панталони со висок квалитет на бизнис секојдневен тенок солидна мажите одговара

DEN 1597.00
DEN 3014.40

Во форма достапна за нарачката

Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
29
73
95
101
52
31
30
76
97
102
54
32
31
80
100
104
55
33
32
84
103
105
57
34
33
87
105
106
58
35
34
90
107
107
61
36
36
93
110
108
63
37
1in=2. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Ако драги пријатели сакате да добиете производи побрзо, ние нудиме Изразат на FEDEX, EMS, DHL и ПРОЗОРЦИ. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Ви благодариме. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ви благодариме.

Главните својства

Големина:
29, 30, 31, 32, 33, 34, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Декорација:
Шема
Панталона Стил:
Директно
Половината Големина(во инчи):
2.4-3.1
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Микрофибер
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
D10P60
Одговара Тип:
Редовни
Бренд Име:
GUIXIANG
Сезоната:
Пролет Лето
Големина:
29 30 31 32 33 34 36
боја:
Црна, Морнарско-сина
Основниот стил :
бизнис неврзан
Времето на пазарот:
2017

Избор на купувачот