Chanseon 11pcs/сет за Поправка од Страна Алатка CRV Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx Малку Хексадецимален се Прошири Носителот
Ново

Chanseon 11pcs/сет за Поправка од Страна Алатка CRV Прецизност Магнетни Завртка Возачот Torx Малку Хексадецимален се Прошири

DEN 164.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Функција : Овие Шрафцигер Делови се направени од CRV челик кој е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина. Магнетни делови може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers. 10 големини сет на евтини цена може да ги задоволи вашите барања.
Оние битови, магнетни дека може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers, погодни за производство на електрична screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки,
воздухот вежби и така натаму.
Спецификација :
Материјал : CRV
Дизајниран за 1/4" Хексадецимален месо тело Битови
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет Се Вклучени :
1x Сет (10pcs) Шрафцигер Битови+Хексадецимален се прошири Носителот
1 buc дупчиња -4.0 мм малку
1 buc дупчиња -4.0 мм малку
1 buc дупчиња -4.0 мм малку
1 buc филипс PH0 малку
1 buc филипс PH1 малку
1 buc филипс PH2 малку
1 buc филипс PH3 малку
1 buc T15 малку
1 buc T20 малку
1 buc T25 малку
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
'

Главните својства

Големина:
6cm
Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Филипс
Пакет:
10-19Pcs
Со Рачка Или Не:
No
Број На Модел На:
прецизност шрафцигер
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Dismountable
Магнетно:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
Навој На Главата Големина:
6cm
Бренд Име:
Chanseon
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
15cm x 20cm x 15cm (5.91in x 7.87in x 5.91in)

Избор на купувачот