Leige Накит Вистински Зелен Аметист Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен скапоцен камен Трилиони Намали Ветување Годишнината Прстени Подарок за Неа
Ново

Leige Накит Вистински Зелен Аметист Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен скапоцен камен Трилиони Намали Ветување Годишнината Прстени

DEN 2851.00
DEN 4752.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Зелени Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.69 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Трилиони намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Главните својства

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
триаголник
Стил:
Симпатична/Романтичен
CertificateType:
ЦВА
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
RBT88175-ГР
Главниот Камен:
Кварц
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пакување:
Подарок кутија
is_customized:
Yes

Избор на купувачот