Лево или Десно Аглеста HDMI 2.0 Машки да HDMI Десно Лево Лактот Машки продолжување Кабел 15cm 50cm 1m, HDMI 2.0 V агол кабел 4K*2К @60HZ
Ново

Лево или Десно Аглеста HDMI 2.0 Машки да HDMI Десно Лево Лактот Машки продолжување Кабел 15cm 50cm 1m, HDMI 2.0 V агол кабел

DEN 264.00

Во форма достапна за нарачката


HDMI 2.0 V агол кабел 4 K*2К @ 60 HZ , Лево или Десно Аглеста HDMI 2.0 Машки да Машки Лактот продолжување Кабел 15cm 50cm 1m
Карактеристики :
Конектор А : HDMI Машки Лево и Право аглеста
Конектор Б : HDMI машки Лево и Право аглеста
Должина : 15cm , 50cm , 100cm
Конектор материјал : 24k злато позлатен
Материјал : Висока чистота кислород-free) бакарна + PVC (заштита на животната средина)
HDMI 2.0 верзија , Ethernet, 1080 P high-definition дигитален формат.
Се користи за поврзување high-definition видео излез уред да го прикаже, синхрони пренос на аудио сигнал.Поддршка 4 к * 2 к, 60 Hz резолуција , поддршка HDMI 2.0 тип На стандарден интерфејс уреди
Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD blu-ray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ set-top кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итн
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Главните својства

Должина:
15cm, 50cm, 100cm
Примена:
Проектор,DVD Плеер,Телевизија,ТВ КУТИЈА,Монитор,Компјутер
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
оклопна:
Фолија
Пакет:
No
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
HD-Y03
Конектор A:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Функција:
HDMI2.0

Избор на купувачот